Ładuję...

O nas

Tworzymy wirtualny świat

Co oferujemy

01

Tworzenie serwisów

Doświadczenie które zdobywamy już od 10 lat zaowocowało pakietem autorskich skryptów i rozwiązań programistycznych co pomaga nam osiągnąć kompromis pomiędzy użytecznością, dostosowaniem sieciowych standardów i aktualnych trendów do wymagań klienta.n

02

Online Marketing

Poprzez analizę celów marketingowych i sprzedażowych klientów oraz integrację wielu kanałów: SEO, SEM, Social Media, E-mail marketing jesteśmy w stanie osiągać wyznaczone cele oraz wysokie współczynniki konwersji

03

eCommerce

Wprowadzamy potężne i bezpieczne rozwiązania eCommerce. Atrakcyjny i funkcjonalny sklep internetowy zintegrowany systemami sprzedażowymi czy bezpiecznymi płatnościami pozwoli Tobie zbudować pewną markę na rynku.

Kim jesteśmy?

SatDesign jest agencją interaktywną typu full service mieszczącą się w Polsce.

Zajmujemy się zarówno projektowaniem stron internetowych, tworzeniem platform sprzedażowych (B2C, B2B), serwisów funkcyjnych jak i szeroko pojętym eMarketingiem.

WEBSITE DEVELOPMENT

WebDesign
UX

eMARKETING

SEO
SEM

Other

E-commerce
Web Analytics

Nasze usługi

Przed rozpoczęciem prac staramy się poznać Twój biznes i Twoje potrzeby.

Zainwestowanie w serwis internetowy zawsze przynosi zyski – zwiększa zasięg potencjalnych odbiorców i możliwości rozwoju biznesu, przynosząc Tobie wymierne skutki.

Wyszukujemy takich rozwiązań, by sprostać wszelkim waszym potrzebom. Pracujemy nad designem zarówno na systemach CMS jak i eCommerce, oferując kompletne i dedykowane rozwiązania webowe do tych projektów.

sample alt content

Dzięki naszej szerokiej wiedzy programistycznej dostarczymy Ci kompleksowe rozwiązania wprowadzając wasz biznes na wyższy lewel.

Internet rozwija się dynamicznie a dzięki temu, że nasza praca jest również naszą pasją, a tworzenie zorientowanego na użytkownika oprogramowania stanowi dla nas cel, oferujemy zawsze dopracowane w każdym calu usługi. Używamy elastycznych open-source'owych skryptów modyfikując je do potrzeb klientów.

Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, jesteśmy na bieżąco z trendami i wymaganiami, stosujemy się do wskazówek dla developerów, dzięki czemu dostarczamy usługi na najwyższym poziomie.

sample alt content

Pomagamy klientom wkroczyć do świata handlu online, by zdobyli nowych klientów nie tylko na krajowym ale również zagranicznym rynku.

Estetycznie zaprojektowana, szybka i zbudowana o zasady UX platforma eCommerce gwarantuje sukces na rynku internetowym, a w SatDesign opracujemy dla Ciebie właśnie takie rozwiązania w oparciu o lata doświadczeń.

Przygotowujemy sklepy internetowe zintegrowane z programami magazynowymi, sprzedażowymi, hurtowniami czy platformami aukcyjnymi. Nowoczesna platforma nie tylko gwarantuje płatności online ale również pełną integrację z firmą kurierską.

sample alt content

Dobrze skrojona promocja i reklama w wyszukiwarce pomoże Tobie dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów.

Oferujemy zróżnicowane usługi w zakresie promocji stron internetowych zarówno przez optymalizację pod wyszukiwarkę Google jak i skrojone na miarę kampanie reklamowe.

Przeprowadzamy kampanie reklamowe w wynikach wyszukiwania, displayowe, remarketingowe i produktowe. Tworzymy kampanię w oparciu o reklamę kontekstowo-behawioralną oraz kampanie email tagetując ją do tylko wybranych grup internautów by osiągnąć jak najlepsze współczynniki konwersji.

sample alt content

Współpracujący graficy tworzą zarówno grafiki webowe jak i projekty poligraficzne, dbając o spójną identyfikację wizualną .

Tym samym oferujemy nie tylko rozwiązania webowe, lecz stworzymy również m.in: banery, logotypy, grafiki typu slider, wydruki poligraficzne (ulotki, wizytówki etc.) projekty DTP, i wiele więcej.

sample alt content